Karşıyaka mahallesi manisa sokak no 50 Canik / Samsun
0537 494 20 11

İade Şartları

İnternet üzerinden verilen siparişlerde İade Şartlarımız aşağıdaki gibidir
İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. Orijinal kutusu / ambalajı bozulmuş (örnek:orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Kurulmuş durumda olan/montajı yapılmış ürünlerin iadesi alınamamaktadır.

İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte, ürüne ait fatura aslının da mutlaka tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir. İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Diğer durumlarda ise kargo ücreti size aittir.

Ürünü teslim alırken mutlaka kontrol ediniz. Eğer ürününüz size hasarlı olarak ulaştı ise teslim almayınız. Size daha önceden verilen sipariş numaranızı ve teslimatla ilgili probleminizi görevli Marmara Yapı Elemanları  personeline bildirmelisiniz.
Kargo şirketi size tekrar ulaşacak ve ürünü sizden teslim alacaktır. Web sayfasında satışı yapılan ürünlerin garanti süreleri minimum 2 yıldır.
Ürünün kullanım kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır.